Nauka Strzelania GoToShoot

Nauka Strzelania GoToShoot

Ocena: 2.4/10 (59 głosów)

W Internecie można znaleźć bardzo wiele stron odnoszących się do tematyki szkoleń strzeleckich, i kurosów obsługi broni. Strona www. gotoshoot. com to strona zarówno tematyczna jak i firmowa, prezentująca szeroki zakres tematyki związanej z obsługą broni i nauką strzelania.
Przedstawiona jest na niej głównie oferta firmy, ale nie brakuje również informacji na temat broni palnej i kwestii z nią związanych. Strona posiada przejrzystą szatę graficzną i łatwą nawigację. Najważniejsze jednak jest to, że oferta ośrodka szkoleniowego Gotoshoot jest naprawdę warta uwagi. Ceny kursów są konkurencyjne, w dodatku jest ich naprawdę sporo i skierowane są do osób z różnymi umiejętnościami. Poza kursami strzeleckimi są tu również kursy linowe, a dla instruktorów i pracowników ochrony kursy z obsługi broni. Bardzo przydatne szkolenia przejdą tu osoby starające się o pozwolenie na broń, zdobywając przy tym wymagane certyfikaty ukończenia takich szkoleń.
Firma działa w oparciu o wszelkie wymagane pozwolenia dlatego zaświadczenia o zakończeniu kursu z pozytywnym wynikiem honorowane są nawet przez jednostki państwowe takie jak MON czy MSWiA. Kurs dla pracowników ochrony uznawany jest przez wszystkie firmy ochroniarskie na terenie naszego kraju i pozwala na znalezienie naprawdę dobrze płatnej pracy. O awans i podwyżkę pracownicy ochrony mogą starać się już w chwili posiadania pozwolenia na broń. Firma Gotoshoot prowadzi szkolenia przygotowanie do egzaminów na pozwolenie na broń i patent strzelecki. Szkolenie te nie gwarantuje zdania egzaminów, które przeprowadzane są przez Komendę Wojewódzką Policji. Jednak po ukończeniu szkolenia szanse na pozytywną ocenę na egzaminie są większe. Kursant uczy się zasad obchodzenia z bronią, jej właściwej konserwacji i przechowywania a także aktualnych przepisów prawa dotyczących posiadania broni i możliwości jej użycia w chwili zagrożenia. Przepisy są też inne dla osób fizycznych oraz inne dla pracowników ochrony fizycznej. Oferta ośrodka Gotoshoot jest rozbudowana jeszcze o możliwość organizowania imprez integracyjnych oraz różnego rodzaju eventów. Dziś już niczym niezwykłym nie jest organizowanie na strzelnicy np. wieczorku kawalerskiego. Oczywiście jest on wtedy wydarzeniem bezalkoholowym a zgromadzeni panowie mogą sobie postrzelać rekreacyjnie pod opieką instruktora. Zaletą jest jednak taka, że strzelnica jest wtedy zarezerwowana jedynie dla nich, nie ma tam innych, obcych uczestników. Na podobnej zasadzie organizowane są imprezy integracyjne, gdzie organizator może również zapewnić catering. Firma Gotoshoot działa obecnie na terenie Krakowa i okolic jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zamówić przyjazd instruktorów z ośrodka na dowolną strzelnicę w kraju.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

FunCar333 komentuje:

Ja demot znam głównie ze sprzedaży części, zamawiałem u nich dwa razy, pompę wspomagania i silniczek wycieraczek, z częś... czytaj dalej

Moderowany katalog stron FoxVip.pl